Podpořte nás

Individuální dárcovství není jen o penězích

Podpořit můžete i jinak

 • Materiální pomoc - kromě finanční pomoci oceníme v našem centru i mnoho obyčejných věci: např. hygienické a toaletní potřeby, papír do tiskárny, euroobaly, čaje a kávu pro klienty, šťávu pro děti, stůl se židlemi do místnosti pro arteterapii, knížky a hračky do čekárny, pro naše organizační zázemí bychom uvítali notebook (klidně i použitý, který jste doma vyměnili za lepší), mobilní telefon na terapeutické výjezdy a mnoho dalšího.
 • Fundraisingová výzva
 • Dobrovolnická práce - vítáme jakékoliv nadšence, kteří mohou pomoci s PR, marketingem, fundraisingem a digitálním designem. Můžete nám pomáhat s kampaní, pomoci získat sponzorské dary, vytvořit pozvánku na akci, pomoci při organizaci konference.
 • Pomoc s propagací Centra LOCIKA - pomozte při šíření povědomí o Centru LOCIKA a jeho práci – sdílejte prosím naše příspěvky na facebooku.
 • NÁKUPEM na svém oblíbeném e-shopu - https://givt.cz

Filantropie může být zábavná.

Spoj to, co máš rád, s tím, co umíš a co tě baví. Na podporu aktivit Centra LOCIKA se obvykle běhá, nebo slaví narozeniny ale kreativitě se meze samozřejmě nekladou. Věnuj nám svůj volný čas a zapoj své přátele.

Jak na to? Tady je krátký návod…

 1. Vyber si nebo vymysli příležitost či akci – běh; oslava narozenin s dárkem pro děti ohrožené domácím násilím; tanec či životní událost; grilování, večeře; oslavu a společně podpořte Centrum LOCIKA nebo se s vzdej jedné kávy každý den po dobu jednoho měsíce a ušetřenými drobnými podpor terapii dětí.
 2. Vytvoř si časový plán – 1 výzva = 1 měsíc. 
 3. Urči si cílovou částku - obecně se nejčastěji daruje mezi 200 až 500 Kč a nejběžnější cílová částka je 10 000 až 15 000 Kč. 
 4. Vytvoř si vlastní stránku pro svou výzvu. https://www.darujme.cz/vyzvat/1200382
 5. Oslov své okolí – úspěchy dárcovských výzev stojí zejména na osobním rozměru. Šiř proto svoji výzvu mezi kamarády, rodinu či kolegy a neboj se oslovit své známé ani skrze sociální média. 

Začni svou výzvu TADY

Pro bližší informace nás kontaktujte na tel: 725 183 141 nebo mailem na info@centrumlocika.cz. KONTAKT: Veronika Samková veronikas@centrumlocika.cz

Peníze můžete posílat i na náš transparentní účet

 • Vkladem na transparentní účet Centra LOCIKA 11338840/5500, Raiffeinsen BANK.


Ptáte se kam půjdou moje peníze?

Informace o tom, jak jsme využili vaše peníze najdete v aktualitách, na FACEBOOKU nebo vám je rádi zašleme v NEWSLETTERU. K jeho odebírání se prosím přihlašte zde.

Mohu si dar odečíst z daní?

Ano, máme pro vás dobrou zprávu.

Soukromí dárci podporující veřejně prospěšné organizace mají možnost si o hodnotu těchto darů snížit svůj daňový základ pro výpočet daně z příjmu, a to až do výše 30 % daňového základu.

Bližší info najdete zde.

Individuální dárci

Nesmírně důležití jsou pro naše fungování i individuální dárci, kterých máme na 300!

Ilustrace smajlíka – usmívajícího se
500 Kč
Stačí na nákup výtvarných potřeb na arteterapeutické sezení a skupinovou terapii pro jedno dítě.
Chci přispět 500 Kč
Ilustrace smajlíka – vysmátého
1 000 Kč
Je dostatek peněz na komplexní psychodiagnostické vyšetření jednoho dítěte.
Chci přispět 1 000 Kč
Ilustrace smajlíka – vysmátého se srdíčkem na tváři
5 000 Kč
Tato částka umožní systematické zmapování situace v jedné rodině ohrožené domácím násilím.
Chci přispět 5 000 Kč
Ilustrace smajlíka – příjemně překvapeného
Pravidelně
Můžete také přispívat pravidelně třeba 100 Kč, 200 Kč, 500 Kč měsíčně. Nebo jakoukoliv jinou částku.