Prevence a kampaně

Pro odborníky

1) Kampaně

Kampaně Centra LOCIKA, které jsou pro vás připravené k využití a šíření. Po kliknutí na nadpis budete přesměrování na stránku se všemi kampaněmi, kde se dozvíte více podrobností. Jako příklad se můžete podívat na naší celonárodní kampaň Bubnovačka.

BUBNOVAČKA

Bubnovačka je akce, díky které máte možnost s dětmi otevřít téma násilí v rodině: jaká proti němu existuje pomoc a ochrana. Chceme dětem vysvětlit, co násilí v rodině znamená a jak se mu mohou bránit.  Kolem data Mezinárodního dne prevence týrání a zneužívání dětí, který je 17. listopadu, bubnujeme na cokoli, co máme po ruce. Všechny materiály a potřebné informace jsme pro vás už přípravili. Připojte se k nám, aby byl hlas dětí slyšet.

2) Školení

Nabízíme školení pro odborníky, které prohloubí jejich znalosti v oblasti prevence násilí v rodině. Pomáháme pochopit základní teoretické i praktické informace o této problematice, o jeho dynamice, zdrojích, charakteristice aktérů. Zároveň nabízíme školení i k tématice násilí a agrese a jejich prevence na školách. O všech školeních můžete zjistit víc po kliknutí na nadpis.

3) Infografiky

Přinášíme vám sérii podpůrných článků, návodů a informací, jak zvládnout složité situace s dětmi, jak je podpořit, jak opečovat i sám sebe, jak naložit s vlastním strachem a úzkostí. Věříme, že vám budou k užitku.

Kam dál?