Konference
a série Kulatých stolů

Pro odborníky

Aktuální konference:

Pomoc pro dětské oběti pod jednou střechou - aneb čas na změnu

1. listopadu 2023 se uskutečnila VIII. odborná konference Centra LOCIKA s názvem Pomoc pro dětské oběti pod jednou střechou - aneb čas na změnu.

PROGRAM A MEDAILONKY

Podrobný program konference a medailonky řečníků naleznete na tomto odkazu.

Mezinárodní konference se uskutečnila pod záštitou paní poslankyně Pavly Golasowské, za účasti vládní zmocněnkyně pro lidská práva Kláry Laurenčíkové-Šimáčkové. Pozvání přijal otec zakladatel sítě dětských advokačních center Bragi Gudbrandsson i zástupci špičkových evropských center s mnohaletými zkušenostmi ze Švédska, Velké Británie a Německa. Představeny byly i zkušenosti z pilotního fungování Dětského advokačního centra v Praze.

FOTOGALERIE

Všechny fotografie si můžete prohlédnou na tomto odkazu.


ARCHIV KONFERENCÍ CENTRA LOCIKA NAJDETE ZDE.

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Série Kulatých stolů

Centrum LOCIKA pokračuje v sérii Kulatých stolů na půdě Poslanecké sněmovny. Tato setkání pomáhají měnit systém pomoci dětem ohroženým násilím v rodině.

Podívejte se na další díl se série Kulatých stolů Centra LOCIKA v Poslanecké sněmovně. Tentokrát na téma Děti – Neviditelné oběti násilí v rodině IV.: Trestní řízení očima dítěte – dobré příklady v kontextu zahraniční praxe. Akce se konala pod záštitou poslankyně Pavly Golasowské ve spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR, Úřadem vlády, Nadací Sirius a Prahou 7.


ARCHIV KULATÝCH STOLŮ POŘÁDANÝCH CENTREM LOCIKA NAJDETE ZDE.