Volné pozice

O nás

Vedoucí Fundraiser

První specializované centrum pro děti ohrožené domácím násilím Centrum LOCIKA vypisuje výběrové řízení na pozici Vedoucí fundraiser.

Detail pozice

Chatový konzultant

Jsme Centrum Locika a naším cílem je v rámci programu “Dětství bez násilí” umožňovat dětem prožívat dětství v bezpečí, beze strachu a násilí. Pracujeme nejen s dětmi, ale i s jejich rodinami a poskytujeme jim podporu v rámci přímé péče i doprovodného poradenství, ke kterému patří i služba chatu. Chcete i Vy pomoci dětem, které zažívají domácí násilí a těžké životní situace? Dokážete naslouchat jejich problémům, podporovat je, společně s nimi hledat možná řešení jejich situace a přitom je nesoudit - děti ani jejich rodiče? Potom do našeho týmu hledáme právě Vás.

Detail pozice

Vedoucí služby poradenství pro rodiče Centra LOCIKA

Jsme Centrum LOCIKA a naším cílem je pomoci rodinám, aby co nejvíce dětí v České republice mohlo zažívat DĚTSTVÍ BEZ NÁSILÍ. Naše služby stále rozvíjíme a zlepšujeme a proto nyní hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici/pozice Vedoucí služby poradenství v rámci sociálně-právní ochrany dětí Centra LOCIKA. Služby pomoci nejen dětem, ale i jejich rodičům a okolí rodin zasažených násilím je naší vlajkovou lodí. Inovativně rozvíjíme tyto služby ať již v rámci práce s celým rodinným systémem nebo nově v rámci distančního poradenství. Pokud chcete být spolu s námi a dále služby spolu s námi rozvíjet, čtěte dál!

Detail pozice