Kariéra

O nás

Chatový konzultant

Jsme Centrum Locika a naším cílem je v rámci programu “Dětství bez násilí” umožňovat dětem prožívat dětství v bezpečí, beze strachu a násilí. Dokážete naslouchat jejich problémům, podporovat je, společně s nimi hledat možná řešení jejich situace a přitom je nesoudit - děti ani jejich rodiče? Potom do našeho týmu hledáme právě Vás.

Detail pozice

Lektor programu Škola - místo bezpečí a pomoci

V rámci projektu ŠKOLA - MÍSTO BEZPEČÍ A POMOCI II. hledáme kolegy na pozici lektor/lektorka akreditovaných vzdělávacích kurzů v rámci DVPP. 

Detail pozice

Dětský terapeut/terapeutka, psycholog/psycholožka

Jsme Centrum LOCIKA a naším cílem je nabídnout dětství bez násilí tolika dětem, kolika dokážeme. Máme ambici naše služby zdokonalovat a růst, proto nyní hledáme kolegu na pozici DĚTSKÝ TERAPEUT/TERAPEUTKA, PSYCHOLOG/PSYCHOLOŽKA.

Detail pozice

Vedoucí služby SPOD a vedoucí Child Advocacy Centra

Jsme Centrum LOCIKA a naším cílem je pomoci rodinám, aby co nejvíce dětí v České republice mohlo zažívat DĚTSTVÍ BEZ NÁSILÍ. Naše služby rozvíjíme a zlepšujeme a proto nyní hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici/pozice Vedoucí služby sociálně-právní ochrany dětí a vedoucí Child Advocacy programu Centra LOCIKA.

Detail pozice