← Zpět

Bubnovačka 2023 je za námi!

Letos už je dobubnováno. Podívejte se na úžasná čísla - kolik lidí, firem a škol se k nám zapojilo! Hlas dětí byl opravdu slyšet.

Dobubnováno, spočítáno. Byl to neuvěřitelný příval energie ze všech koutů republiky. Jsme obrovsky vděčni každému jednomu z vás, kdo jste se byli součástí Bubnovačky. Letos se zapojilo 72 500 účastníků, 500 škol, 141 firem a organizací a celou akci zaštítil i prezident Petr Pavel.

Společně se nám totiž podařila velká věc - alespoň jeden den v roce byly děti, které zažívají násilí v rodině, slyšet. Mnoho z nás se zamyslelo nad jejich osudem a nad tím, co já sám/a mohu na jejich podporu udělat. Média informovala o tématu, plno dětí ve školách v rámci preventivních hodin dostalo tolik důležité informace o tom, co je a není v blízkých vztazích normální a kam se případně obrátit o citlivou pomoc.

Důležité autority svým zapojením deklarovaly, že jim dětské osudy nejsou lhostejné. V události na Facebooku a ve výběru na Instagramu LOCIKY najdete plno nádherných videí a fotografií, které dokazují jediné - jak skvělí jste!!! DĚKUJEME!!!

Pokud jste se zúčastnili a nebyli přihlášení, ozvěte se nám na bubnovacka@centrumlocika.cz, abychom vás mohli kontaktovat pro příští ročník. Už teď přemýšlíme nad tím, jak udělat Bubnovačku ještě větší!

Ke stažení k tisku v PDF

Stáhnout