← Zpět

Veselé Velikonoce vám přeje LOCIKA!

Užívejte si jaro a svátky. Nezapomeňte na to, že nemusíte dodržovat všechny tradice a dělat třeba věci, které vám nejsou příjemné.

Přejeme vám všem, abyste následující dny prožívali v klidu a pohodě a abyste si našli čas na spojení sami se sebou i svými blízkými. Díky prodlouženému víkendu může být snadné přepnout se do "produktivního režimu". Můžete cítit nutkání, že je potřeba toho plno stihnout, abyste byli dostatečně "produktivní". Pokud se tak cítíte - na chvíli se zastavte a zamyslete se nad tím, co opravdu potřebujete udělat a co může počkat.

Tento víkend není o dokončení seznamu úkolů, ale o stanovení priorit toho, co potřebujete nejvíce. Jde o to, abyste si dopřáli odpočinek a načerpali energii na několik dní navíc. Jde o to, abyste se spojili sami se sebou a se svými blízkými. Dovolte si tento velikonoční víkend naplnit přítomností. To, co musíte udělat na příští týden, není důležité, stejně jako to, co jste nestihli udělat minulý týden. Najděte svůj klid v přítomném okamžiku. Mějte na paměti, že jste vždycky dostateční a že vaše produktivita neurčuje vaši hodnotu.

Veselé Velikonoce vám přeje LOCIKA!

Ke stažení k tisku v PDF

Stáhnout