← Zpět

Představujeme vám "Trauma balíček" v angličtině

Materiály, které představují první pomocí při setkání s traumatem. Infografiky v AJ jak pro děti, tak pro rodiče nebo odborníky.

Vytvořili jsme další "Trauma balíček", tentokrát v angličtině. Navazuje na předchozí verze v ukrajinštině a v češtině. Jedná se o soubor infografik, které jste z části už viděli nejen na našich sociálních sítích a našich webových stránkách. Materiály, které představují jakousi první pomocí při setkání s traumatem. Infografiky v AJ jsou určené jak pro děti, tak pro rodiče nebo odborníky.

Prosíme, šiřte odkaz ke stažení těchto materiálů. Pošlete ho tam, kde si myslíte, že pomůže. Obraťte se na nás, pokud máte pocit, že by stálo za to někam materiály poslat tištěné. Napište nám i v případě, že vám nějaké téma chybí.

Trauma balíček v AJ ke stažení ZDE.

---

Centrum LOCIKA created another "Trauma kit", this time in English. It follows up versions in Czech and Ukrainan. The Trauma Kit contains a set of infographics, which we posted on social media and our web pages. They are supposed to be first aid kit when dealing with trauma. These infographics are meant for children, parents and specialists all together.

We encourage you to share our Trauma kit everywhere it can help. Contact us, if you have any questions or you need any further information.

Download "Trauma Kit" HERE.

Ke stažení k tisku v PDF

Stáhnout