← Zpět

Vánoční kampaň Centra LOCIKA: Srdeční záležitost

Letošní Vánoce sbíráme 150 000 Kč na podporu prvního Dětského advokačního centra v České republice.

“Na Vánoce se netěším. Naši se vždycky hádají ještě víc, než normálně a většinou táta zmlátí mámu a nakonec i mě. Mám pocit, že doma pro mě není místo a nikdo mi tu nerozumí. Nejhorší je, když na mě oba křičí, že je všechno moje vina, že kdyby mě neměli, nemuselo by se tohle všechno dít“
Kristýna (13 let)

“Tolerance k násilí je v naší společnosti vysoká a dětem se dostává odborné pomoci příliš pozdě”, říká ředitelka Centra LOCIKA Petra Wünschová. Násilí v rodinách se dotýká 14 % českých dětí, tzn. 2–3 dětí v běžné školní třídě. Přesto poskytování pomoci těmto dětem není dobře systémově ošetřeno a koordinováno. Šest až deset dětí ročně na následky násilí v rodinách v České republice zemře.


🙏 Přáli bychom si, aby se myšlenka dětství bez násilí stala vaší “srdeční záležitostí”. Pouze s pomocí dárců můžeme dětem poskytovat pravidelné odborné služby. Podpořte prosím sbírku svého srdce a pošlete finanční dar dětem ohroženým násilím v rodině.


Za 150 000 Kč můžeme poskytnout dalších 250 hodin citlivé péče dětem jako je Kristýna. Dětství bez násilí by mělo být samozřejmostí, a nikoli jen šťastnou náhodou.

PODPOŘIT NÁS MŮŽETE ZDE.


Přidejte se, prosím, k myšlence dětství bez násilí a darujte kousek svého ❤️dětem.


Naše komunita se oproti loňskému roku neskutečně rozrostla. Děkujeme vám všem, že vám nejsou vám osudy dětí lhostejné!

Ke stažení k tisku v PDF

Stáhnout