Podpořte nás

Školy pro LOCIKU

Centrum LOCIKA můžete podpořit i jako škola nebo třída!

Když děti pomáhají dětem

Chtěli byste pomoci dětem z Centra LOCIKA a darovat jim šanci zažít #detstvibeznasili? Chtěli byste se do pomoci zapojit jako celá třída, nebo možná celá škola? Chtěli byste uspořádat sbírku nebo podpořit LOCIKU prodejem vstupenek, předmětů nebo dobrot z vlastní kuchyně? Napište Veronice - veronikas@centrumlocika.cz.

CHCI POMOCI - LOCICE můžete pomoci i dobrovolnictvím nebo hmotným darem.

LOCIKU PODPOŘILY TYTO ŠKOLY:

-The English College in Prague - Anglické gymnázium, o.p.s. - Když děti pomáhají dětem, má to velkou sílu.
Studentská rada této se školy rozhodla, že finanční sbírky z vánočních akcí věnují našemu Centru. A tak vybrali na vánočních trzích a vánočním koncertě skoro 32.000 Kč, které putují na pomoc našim malým klientům.

 

 

- Víte, co se učí děti na ZŠ Jana Amose Komenského na Praze 6? Učí se pomáhat druhým! A tak připravily spojenými silami benefici pro LOCIKU a my jim moc děkujeme! A to nejen za krásných 10.543 Kč, ale hlavně za jejich chuť pomoci a nadšení do společné práce.

- Děti z PORG napekly, prodaly a výtěžek 7.000 Kč nám věnovaly. Jsme poctěni a potěšeni, že si vybraly právě nás. A je hrozně fajn, že už takhle odmala jsou vedené k tomu, aby napřely své síly ku pomoci druhým, smekáme.

- Děti ze ZŠ Lyčkova náměstí vybraly na LOCIKU prodejem vlastních výrobků a dobrot 2.000 Kč. Ze srdce všem děkujeme.